Я серце Господу в смиренні подарую
Автор: Євген Орлов
Я серце Господу в смиренні подарую,
Мене торкнувся, Духом Він Святим,
Його тепло, я серденьком відчую,
Як добре жити, завжди лише з Ним.
З Христом є добре, Він гріхи прощає,
Зі мною поряд є Він в кожнім дні,
Весь всесвіт Бог в руках своїх тримає,
Якщо ми є з Христом - ми не одні.
11.06.26 року
© Євген Орлов
https://holypoem.com/28641
@holypoem