Лілія Мандзюк - Атеїсти!?

Атеїсти!?

Атеїсти!?

Дивлюсь в твої чудові очі,
У них вишукую Христа
З надією - сестру зустріла.
Та чую: атеїстка я.


Як можна в людях помилитись.
О, Серцезнавче - мій Господь,
Спішу до Тебе помолитись
За атеїстів. Ад, вогонь?


Відкрий їх очі, Боже добрий,
Нехай побачать свій полон.
Я знаю, Ти на гнів не скорий.
Помилуй їх, свята Любов!


...За кого ти себе вважаєш?
Точніше, хто тобі Ісус?
Його по розповідях знаєш?
Чи особисто: Бог твій й Друг?


Він є! Бог є, не сумнівайся!
Твій кожен подих - дар Христа.
На розум свій не покладайся.
Прийми, як Господа, Творця.

"Безумний говорить у серці своїм: Нема Бога!.. (Біблія, Пс.14:1)
https://holypoem.com/14135
@holypoem

добавил: Лілія Мандзюк 353 читателя

Похожие стихи

Ти - лист Христів
Лілія Мандзюк
65
Погляд Бога
Лілія Мандзюк
584
Тобі не треба Бога...
Лілія Мандзюк
361
Зігріті Любов'ю
Лілія Мандзюк
999
Слова
Лілія Мандзюк
466
Друзі
Лілія Мандзюк
346
0

Комментарии

Комментариев нет

Форма входа

Тематика стихотворений

Статистика пользователей

Онлайн всего: 868
Гостей: 868
Пользователей: 0