Лілія Мандзюк - Тобі не треба Бога...

Тобі не треба Бога...

Тобі не треба Бога...

"Послухайте слова Господнього, Ізраїлеві сини, бо Господь має прю із мешканцями земними, бо нема на землі ані правди, ні милости, ані богопізнання". (Осії 4:1)

Тобі не треба Бога,
Бо мила зла дорога...
А як Він прийде, що скажеш?
Плоди які покажеш?

Ти любиш розважатись
І голосно сміятись.
Любиш анекдоти
Вдома й на роботі.

Ще себе захищаєш,
Що "пити розум маєш".
Горілка ж і вино
Ведуть насправді в зло.

Чужих жінок кохаєш,
Й свою теж пам'ятаєш.
Ти блудник, от і все, -
Вістить Слово Святе.

Маєтком обкувався,
Дітьми завеличався.
Співаються пісні
Від рання й до зорі.

Та в них не "слава Богу!",
А жінка й зла дорога.
Рідний край підносиш,
Божого ж не просиш.

Покайсь, бо йде недоля, -
Карається сваволя.
Тобі потрібен Бог,
І з Богом діалог!
https://holypoem.com/13069
@holypoem

добавил: Лілія Мандзюк 361 читатель

Похожие стихи

Глазам и сердцу
Лілія Мандзюк
355
Тішся, юначе
Лілія Мандзюк
362
Алілуя Тобі, Господь
Лілія Мандзюк
137
Примиріться з Богом!
Лілія Мандзюк
393
Прищеплена гілочка
Лілія Мандзюк
413
0

Комментарии

Комментариев нет

Форма входа

Тематика стихотворений

Статистика пользователей

Онлайн всего: 844
Гостей: 844
Пользователей: 0