Ганна Горбатюк - А я живу лишень в надії

А я живу лишень в надії

А я живу лишень в надії

51.
Цвітуть дерева ніжним цвітом,
Рожево-білим, запашним,
Росте травичка й перші квіти,
Политі дощиком рясним...

Все, як завжди, весні радіє
І посміхається мені,
А я живу лишень в надії,
Що знов прийдуть щасливі дні!
https://holypoem.com/21570
@holypoem
11.02.2024
добавил: Ганна Горбатюк 39 читателей

Похожие стихи

60
З Днем народження
Ганна Горбатюк
70
0

Комментарии

Комментариев нет

Форма входа

Тематика стихотворений

Статистика пользователей

Онлайн всего: 161
Гостей: 161
Пользователей: 0